OK
بازرگانی هایپر بکسل

عرضه با کیفیت ترین محصولات

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر
  جرثقیل برقی

  تنوع بسیار بالا در این محصول باعث شده است که هایپربکسل تیم فنی متخصص خود را در محل دفتر این مجموعه مستقر کرده تا در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در زمینه انتخاب انواع جرثقیل برقی در کنار شما عزیزان باشند.

  فروش جرثقیل برقی

  جرثقیل برقی سقفی به دو شکل سیم بکسلی و زنجیری موجود می باشد. که این دو مدل جرثقیل برقی مکانیزم کاری کاملا متفاوتی دارند و هر یک برای محدوده های باری مختلف و صنایع های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند.
  از جرثقیل برقی زنجیری در کاربردهای کارگاهی و کارخانه ای استفاده میشوند.
  دلیل استفاده از جرثقیل برقی قیمت مناسب تر و هزینه نگهداری پایین تر می باشد. جرثقیل های برقی به دو صورت تک سرعته و دو سرعته تولید و عرضه میشوند.
  جرثقیل های برقی دارای ضریب امنیتی بالایی می باشند و از یک مکانیزم امنیتی کلاچ اصطکاکی استفاده میکنند.

  ویژگی های اصلی جرثقیل برقی

  جرثقیل های برقی در محدوده دمایی 20 تا 40 درجه سانتیگراد و در رطوبت تا حداکثر % 85 قابلیت فیزیکی خود را حفظ میکند بدنه جرثقیل های برقی با سختی بالا تولید میشود که در برابر غبار و رطوبت مقاومت بالایی دارند.
  جرثقیل های برقی وزن نسبتا سبکی دارند و باتوجه به نوع کاربری قابل اتصال به سقف از طریق قلاب و یا از طریق ترولی ثابت و متحرک می باشد

  جرثقیل برقی 2کاره 4کاره و 6کاره

  جرثقیل برقی از نظر کاربری در سه نوع 2کاره,4کاره و 6کاره دسته بندی میشوند این نوع دسته بندی توصیفی از جهت های کاری جرثقیل برقی است.
  که باتوجه به نوع ریل و نوع اتصال جرثقیل به سقف می باشد. جرثقیل برقی 2کاره از نوع اتصال سقفی قلابی می باشدکه قابلیت حرکت عمودی بار و بالا پایین بردن آن را دارد. جرثقیل برقی 4کاره از نوع اتصال به سقف ترولی به روی ریل های ثابت می باشد.
  که علاوه بر حرکت عمودی بارقابلیت حمل بار بر روی یک ریل در دو جهت را نیز دارا می باشد. جرثقیل برقی 6کاره که به جرثقیل دروازه ای معروف است نوع اتصال ترولی دارد و علاوه بر حرکت عمودی و افقی با حرکت ریل تمام جهت های سه بعد رادر نظر میگیرد.
  که این شرایط برای قرار دادن بار بسیار ایده آل برای قرار دادن بار در بهترین موقعیت می باشد

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر
  جرثقیل برقی سیم بکسلی و زنجیری

  جرثقیل برقی سیم بکسلی و زنجیری کاربری های متفاوتی دارند و با توجه به شرایط کاری و دقت کاربر و اپراتور برای صنعت های مختلف استفاده میشوند.
  از نظر هزینه خرید و حفظ و نگهداری جرثقیل برقی سیم بکسلی بالاتر می باشد.
  جرثقیل برقی سیم بکسلی صدای کمتری نسبت به جرثقیل برقی زنجیری دارد جرثقیل برقی سیم بکسلی معمولا آپشن های بیشتری برای انتخاب در دست اپراتورقرار میدهند تقریبا در اکثر موارد ازنوع زنجیری استفاده میشود و به این خاطر استفاده از جرثقیل برقی سیم بکسلی محدودتر می باشد.