OK
بازرگانی هایپر بکسل

عرضه با کیفیت ترین محصولات

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر
  سیم بکسل

  سیم بکسل یا طناب فولادی یکی از مهمترین اتصالات صنعتی چه در لیفتینگ و چه در زمینه اتصالات و ادوات کشنده محسوب می شود.
  اطلاعات فنی سیم بکسل ها با توجه به تنوع بسیار گسترده در صنایع مختلف از جمله آسانسور، نفت گاز و پتروشیمی، حفاری، معادن و صنایع ماشین آلات، حمل بار، کارخانه سیمان،کشتیرانی،سنگبری ها،کارخانه بتن و تاورکرین در سایزها، متریال ها و البته ساختار های بسیار مختلفی تولید و عرضه می شوند.
  بسته به نوع کاربری و محل استفاده سیم بکسل ها از جنس های مختلف فولاد با تنسایل مختلف بصورت گالوانیزه و سیاه و همچنین از گرید های مختلف استنلس استیل تولید و عرضه می شوند.
  دسته بندی های بسیار متنوعی از سیم بکسل ها وجود دارند که برخی از آنها با در نظر گرفتن کاربرد مثل سیم بکسل فولادی و سیم بکسل کنفی، آسانسوری و سیم بکسل حفاری، بر حسب نوع و جهت گردش استرند ها مثل سیم بکسل نتاب و بتاب، سیم بکسل روکش دار برخی بر حسب ساختار بافت مثل استاندارد و سیل و گاهی نیز بطور ساده تر بر حسب متریال مثل سیم بکسل فولادی ، فولادی گالوانیزه و استنلس استیل دسته بندی می شود

  ویژگی های اصلی سیم بکسل

  از نظر نوع کارایی سیم بکسل های استیل به سبب دارا بودن درصد زیادی کروم و نیکل در ساختار خود در برابر رطوبت و زنگ زدگی ناشی از آن مقاومت بسیار مناسبی دارند، این در حالی است که سیم بکسل های فولادی بصورت ذاتی مقاومتی در برابر رطوبت نداشته و از این رو معمولا بصورت گالوانیزه و یا سیاه روغنی عرضه میشوند.
  عرضه انواع سیم بکسل های فولادی در تنسایل مختلف و با برند های مختلف آلمانی، کره ای، تایوانی و چینی در بازرگانی هایپربکسل امکان پذیر میباشد.
  . با توجه به قیمت ارزان متریال و مفتول فولاد نسبت به استیل قیمت سیم بکسل استیل نیز بالاتر از سیم بکسل فولادی می باشد

 • مقاوت در برابر سایش
 • مقاومت در برابر چرخش
 • مقاوت در برابر فرسوده شدن
 • مقاوت در برابر خرد شدن
 • مقاومت در برابر زنگ زدگی
 • قدرت استحکام
 • قدرت انعطاف پذیری
واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر
  فاکتورهای اصلی در انتخاب سیم بکسل

  اطلاعات فنی سیم بکسل ها شامل مشخصه های بسیار فنی و دقیقی چون ساختار، سایز، متریال، تنسایل، استاندارد تولید، آبکاری، روکش و بافت دارند.
  بنابراین انتخاب سیم بکسل مناسب یک امر کاملا مهندسی بوده و به بالا بردن امنیت و طول عمر بالاتر آنها کمک می کند.
  چند فاکتور بسیار مهم وجود دارند که هر یک به نحوی در انتخاب چند مشخصه از مشخصات بالا کمک می کنند.
  اولین فاکتوری که در انتخاب سیم بکسل مورد توجه قرار می گیرد کاربرد آن است.
  با توجه به نوع کاربرد می توان ساختار، استاندارد تولید و مغزی سیم بکسل که از مهمترین مشخصه های آنها است انتخاب نمود. برای صنایع مختلف ساختارهای مختلف معرفی شده اند
  دومین فاکتور که می بایست در انتخاب سیم بکسل با توجه به اطلاعات فنی سیم بکسل مورد توجه قرار گیرد بار وارده به سیم بکسل می باشد که باید بصورت مهندسی و با در نظر گرفتن ضریب اطمینان محاسبه گردد.
  محاسبه بار وارد به سیم بکسل ما را در انتخاب سایز سیم بکسل، تنسایل و متریال بکار رفته در آن که از خصوصیات مهم دیگر سیم بکسل است یاری می کند یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب سیم بکسل شرایط محیط کاری آن یعنی میزان حرارت و رطوبت است.
  در مناطق مرطوب مثل مناطق ساحلی که یکی از پرکاربردترین نقاط استفاده سیم بکسل ها نیز می باشد به منظور جلوگیری از اکسید شدن و زنگ زدگی سیم بکسل ها معمولا بصورت گالوانیزه و حتی استنلس استیل مورد استفاده قرار می گیرد

  صنایع مصرف کننده سیم بکسل

  سیم بکسل جزو ابزار آلات و ادوات صنعتی بسیار پرکاربرد می باشد که از آن به منظور حمل بار، کشش و جابجایی اجسام در صنایع سنگین و همچنین از بافت و سایز خاص آن جهت برش دادن سنگ استفاده میشود که سیم 4/8 برش الماسه نام دارد.
  از سیم بکسل ها در صنعتی ساختمان هم در مرحله ساخت در جابجایی مصالح از طریق وینچ و بالابر و هم در ساختار آنها بالاخص در اتصالات وزنه آسانسور و بر روی درام آسانسور استفاده میشود.
  لازم به ذکر است سیم بکسل مغز کنفی ارزان تر از سیم بکسل مغز فولادی است.
  در صنایع نفت و پتروشیمی در حفاری ها و در دکل های نفتی نیز از ساختار های متفاوتی از سیم بکسل معمولا با تنسایل بالا استفاده میشود. ساختار نتاب نیز که معروف به شکل پوست مار می باشند و از جنس فولادی با مغزی فولاد نیز هستند در تاورکرین ها استفاده میشود تا حداکثر میزان امنیت بار را دارا بوده و از تابیدن سیم بکسل و در نهایت بار در حین حرکت جلوگیری به عمل آید. موارد صنعتی یاد شده تنها برخی از استفاده های انبوه این قطعه صنعتی میباشد، چرا که خرید سیم بکسل در صنایع خودرو سازی در سایز های پایینتر، در خدمات شستشوی نمای ساختمان ها ( سیم بکسل کلایمر) و همچنین در سالنهای ورزشی بالاخص بدنسازی (سیم بکسل روکش دار) استفاده فراوان می شود.
  بازرگانی هایپربکسل با مدیریت فرزاد عباسیان واردکننده انواع طناب های فولادی و کنفی و نتاب و استنلس استیل و روکش دار در سایز های مختلف و برای صنایع مختلف می باشد

  مشاوره خرید سیم بکسل ارزان و با کیفیت در هایپربکسل

  در وهله اول قیمت سیم بکسل که مطابق با سایز و متریال آن ودوما کشور و برند تولید کننده،نوع بافت و آبکاری و سرتیفیکت ها در وهله سوم تعیین میشود.
  بازرگانی هایپربکسل علاوه بر مشاروه رایگان در امر خرید سیم بکسل ارزان با دارا بودن اطلاعات فنی دقیق پیرامون نحوه کار و بار وارده بر سیم بکسل ها خود را متعهد میداند تا با ارائه پایینترین و مناسب ترین قیمت سیم بکسل و ادوات و متعلقات خدمات شایانی را به مشتریان خود ارائه نماید

  انواع سیم بکسل

  طناب های فلزی موجود در بازار از لحاظ جنس، مقاوت، کاربرد، تعداد رشته، نوع مغزی و مشخصات ظاهری (سایز؛ اندازه، طول، قطر) با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین آنها را به گروه های مختلفی تقسیم بندی می کنند، برخی از انواع رایج آن به شرح زیر می باشد:

 • کابل فولادی نتاب
 • سیم بکسل آسانسور
 • سیم بکسل جرثقیل
 • سیم بکسل حفاری
 • کابل فولادی افشان
 • طناب فولادی استینلس استیل
 • کابل فولادی مهاری
 • سیم بکسل گستاولف آلمان
 • سیم بکسل به دلیل ساختار منحصر به فرد و ویژگی های بسیاری که دارد، در تمام صنایع بزرگ و کوچک که به نحوی نیاز به جابه جایی بار و اشیاء باشد، بسیار کاربردی است. کاربردهای رایج طناب فلزی عبارتنداز : صنایع خودرو سازی، بنادر و کشتیرانی، معادن، حفاری ها، پتروشیمی نفت و گاز، سد سازی، شرکت های ساختمانی، صنایع ریلی، جرثقیل ها، آسانسورها، صنایع برق، شیلات و ماهیگیری و …