OK
بازرگانی هایپر بکسل

عرضه با کیفیت ترین محصولات

سیم بکسل فولادی

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر
  سیم بکسل فولادی

  سیم بکسل یا طناب فلزی ، از کنار هم قرار گرفتن مجموعه ای ازمفتول ها تشکیل شده است. قطعات اصلی تشکیل دهنده طناب فولادی شامل مغزی، رشته سیم و استرندها است.
  رشته های سیم با پیچش به دور هم باعث ایجاد استرندها و استرندها با پیچش به دور مغزی باعث ایجاد کابل فولادی می شوند.
  در این ساختار منظم و پرقدرت، مغزی یا هسته به عنوان اصلی ترین بخش طناب فلزی شناخته شده است. مقاوت، قدرت و توانایی تنش خمشی در کابل فولادی به ساختار و الگوی منحصر به فرد آن مربوط می شود. یکی از اصلی ترین قسمتهای سیم بکسل هسته ی مرکزی آن است که سیم بکسل از آن تشکیل شده و می تواند از جنس کنف یا فولاد, پروپلین باشد .
  که این قسمت هسته مرکزی سیم یا مغزی سیم بکسل میباشد و از دو لایه داخلی تشکیل شده:
   الف- مغزی داخلی فیبری کنفی یا پروفلین- آزبست
  ب-مغزی فولادی

  سیم بکسل فولادی

   یکی از پر مصرف ترین و پر کاربردترین سیم بکسل ها مغز فولادی یا سیم بکسل با هسته فولادی می باشد که به 5 صورت زیر موجود می باشد:
   الف-سیاه یا روغنی یا گیریسی
   ب-سفید یا گالوانیزه سرد یا گرم
  ج-استنلس استیل بگیر 316 یا نگیر 304
  د- نتاب یا پوست ماری
  و - کامپکت یا بافت فشرده
  انواع سیم بکسل مغز فولادی یا IWRC در انواع بافتها اعم از 6 رشته یا 8 رشته یا 10 رشته و یا نتاب در بازرگانی هایپر بکسل و یا فروشگاه اینترنتی آنلاین مستر بکسل موجود می باشد که ما به اختصار و نمایش شکل آن در زیر می پردازیم.

  سیم بکسل فولادی 6 رشته :

  به گفتار عامیانه منظور از سیم بکسل 6 رشته این هست که سیم بکسل تشکیل شده از 6 استرند در دور که جهت گردش آن چپگرد یا راستگرد بدور مغز فولادی می باشد.
  هر کدام از این استرند ها از مفتولهای فولادی با تنسایل مقاوم ساخته شده و تعداد آن بافت سیم بکسل را نشان میدهد.
  برای مثال 6 استرند که هر کدام 19 مفتول داشته باشد بافت 6X19 را تشکیل میدهد. اگر سیم بکسل راستگرد باشد جهت گردش مفتولهای هر استرند چپ می باشد و اگرگردش مفتولهای هر استرند هم جهت با گردش استرند باشد در آن صورت بافت لانگ می باشد و مورد مصرف این سیم بکسل بیشتر در وینچ ها می باشد و به هیچ وجه مناسب سیم بکسلهای بافت و پرسی نیست. در اینجا به تعدادی از بافت های سیم بکسل مغز فولادی با نمایش استراکچر از سطح مقطع آن اشاره می نماییم: