OK
بازرگانی هایپر بکسل

عرضه با کیفیت ترین محصولات

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر

واردات و عرضه انواع بست سیم بکسل و اتصالات بکسل و انواع زنجیر
  سیم بکسل کنفی

  سیم بکسل یا طناب فلزی ، از کنار هم قرار گرفتن مجموعه ای ازمفتول ها تشکیل شده است. قطعات اصلی تشکیل دهنده طناب فولادی شامل مغزی، رشته سیم و استرندها است. رشته های سیم با پیچش به دور هم باعث ایجاد استرندها و استرندها با پیچش به دور مغزی باعث ایجاد کابل فولادی می شوند.
  در این ساختار منظم و پرقدرت، مغزی یا هسته به عنوان اصلی ترین بخش طناب فلزی شناخته شده است. انعطاف پذیری بالا و توانایی تنش خمشی در کابل کنفی به ساختار و الگوی منحصر به فرد آن مربوط می شود یکی از اصلی ترین قسمتهای سیم بکسل هسته ی مرکزی آن است که سیم بکسل از آن تشکیل شده و می تواند از جنس کنف یا فولاد, پروپلین باشد که این قسمت هسته مرکزی سیم یا مغزی سیم بکسل میباشد و از دو لایه داخلی تشکیل شده:
  الف- مغزی داخلی فیبری کنفی یا پروفلین(پروفلین از پنبه ساخته شده و کنفی از فیبر مصنوعی الیاف ساخته شده که پروفلین از کنفی مقاوم تر است)یا آزبست
  ب-مغزی فولادی
    از پرکاربردترین سیم بکسل ، سیم بکسل با مغز کنفی یا سیم بکسل با هسته کنفی می باشد که به 4 شکل زیر عرضه می گردد:
  الف-سیاه یا روغنی یا گریسی
  ب-سفید یا گالوانیزه سرد یا گرم
  ج- 304 یا نگیر316 یابگیر
  د-کامپکت یا بافت فشرده 
  سیم بکسل کنفی به دو گروه تقسیم میشود: 1-یک لا کنف یا مغز کنفی 2-سیم بکسل 7 لا کنف

  سیم بکسل کنفی
  یکی از پرکاربردترین سیم بکسل ها سیم بکسل با مغز کنفی یا سیم بکسل با هسته کنفی می باشد که به 4 شکل زیر عرضه می گردد:
  الف-سیاه یا روغنی یا گریسی
  ب-سفید یا گالوانیزه سرد یا گرم
  ج- 304 یا نگیر316یابگیر
  د-کامپکت یا  فشرده
  سیم بکسل کنفی به دو گروه تقسیم میشود: 1-یک لا کنف یا مغز کنفی 2-سیم بکسل 7 لا کنف
   در بازار و مارکت ایران مورد استفاده قرار میگیرد. لازم به ذکر است که انعطاف پذیری این سیم بکسل در مقایسه با سیم بکسل مغز فولادی باعث توجه مصرف کنندگان می باشد. همانطور که در مورد سیم بکسل مغز فولادی توضیح داده شد سیم بکسل فولادی با مغز یا هسته کنفی هم در انواع بافت های سیم بکسل در بازرگانی هایپر بکسل موجود می باشد.

  انواع سیم بکسل کنفی

  انواع سیم بکسل مغزکنف یا FC مخفف Fiber core در انواع بافتها اعم از 6 رشته یا 8 رشته یا 10 رشته و در بازرگانی هایپر بکسل و یا فروشگاه اینترنتی آنلاین مستر بکسل موجود می باشد که ما به اختصار و نمایش شکل آن در زیر می پردازیم.
   در اینجا به تعدادی از بافت های سیم بکسل مغز فولادی با نمایش استراکچر از سطح آن اشاره می نماییم:
  سیم بکسل یک لا کنف:
  6X19+FC
  6X25+FC
  6X36+FC
  6X29f+FC
  6X37+FC
  سیم بکسل 7 لا کنف:
  6X12+7FC
  6X24+7FC

  سیم بکسل فولادی 8 رشته

  سیم بکسل گالوانیزه سرد و گرم

  سیم بکسل ها با وجود تنسایل مقاومتی بسیار بالایی که دارند بدون داشتن آبکاری سطحی و یا نوعی پوشش محافظ سطحی در برابر ناملایمات محیطی بسیار آسیب پذیر هستند.
  در نتیجه در اغلب موارد سیم بکسل ها را با نوعی از پوشش از نوع گالوانیزه سرد یا گرم یا استنلس استیل و یا گریس یا روغن کاری شده تولید می شود که این امراز اکسید شدن سیم بکسل جلوگیری می کند.
  فرایند آبکاری سیم بکسل با فلز روی را گالوانیزه می نامند که به دو صورت گالوانیزه گرم و سرد صورت می پذیرد:
  1-سیم بکسل گالوانیزه سرد که بخش عمده سیم بکسل های فولادی یا کنفی موجود در بازار از انواع سیم بکسل آسانسوری و حفاری و جرثقیلی و بالابر را شامل می شود و مناسب مناطق شرجی و مرطوب می باشد و دارای رنگ نقره ای براق می باشد و یک محافظت نسبی را در برابر آب و رطوبت از سطح سیم بکسل فراهم می آورد. این در حالی است که ایجاد هر خراش سطحی بر روی مفتول های استرند می تواند آستانه اکسید شدن را فراهم آورد. در حالی که آبکاری گالوانیزه سرد سیم بکسل ها در دماهای پایین و حدود 260 درجه صورت می پذیرد.
  2- سیم بکسل گالوانیزه گرم دارای یک لایه ضخیم از پوشش فلز زینک می باشد که در دماهای بسیار بالا و حدود 600 درجه سانتی گراد بر روی مفتول ها اضافه شده و به عمق سطح مفتول سیم بکسل نیز نفوذ کرده است. مقاومت سطحی سیم بکسل گالوانیزه گرم در برابر زنگ زدگی ناشی از آب و رطوبت و اسید های رقیق بسیار بالا می باشد و با ایجاد خراش بر روی سطح مفتول سیم بکسل نیز بر خلاف آبکاری گالوانیزه سرد در آستانه خوردگی قرار نمی گیرد. سیم بکسل گالوانیزه گرم دارای رنگ نقره ای مات می باشد .